تبلیغات

جاذبه های تور های تهران گردی

۰

جاذبه های تور های تهران گردی 

تور تهران گردی میلی تور می خواهد نظر شما را راجع به پایتخت حسابی عضو کند و در روزهای خلوت و آرام پایتخت شما را با تهران آشتی دهد. در تور نوروزی تهرانگردی ما موزه ایران باستان و آبگینه را در برنامه داریم و بعد با هم به طرف بازار حرکت کرده و از زیبایی های کاخ گلستان لذت خواهیم برد. بدون شک رستوران های خیابان معروف سی تیر تکمیل کننده این برنامه خواهد بود. از سر در باغ ملی بازدید می کنیم و با خیابان مشق و ساختمان های تاریخی اطراف عکس گرفته و مسیر را ادامه خواهیم داد.

بدون شک نقطه اوج بازدید ما میدان آزادی و نماد پایتخت خواهد بود که سمبل شروع مدرنیزاسیون در ایران است. در صورت تمایل گردشگران برای بافت تاریخی شمال شهر در ادامه تور مسافرتی تهران گردی کاخ سعدآباد، کاخ نیاوران و بازار تاریخی تجریش در روزهای بعدی در برنامه های ما قرار خواهد گرفت.

(عکس شماره 2)

هزینه تور تهران گردی

تور تهران گردی میلی تور با حداقل هزینه ها برنامه ریزی شده است. ولی در نظر داشته باشید که بخشی از بازدید های تاریخی ما نیازمند تهیه بلیط و هزینه ورودی است که بر عهده گردشگر خواهد بود. البته برنامه ها همگی از چارچوب منعطفی برخوردار است و شما می توانید در تعدادی از آن ها ما را همراهی نکنید. همچنین تور لحظه آخری تهران گردی از قیمت کمتری برخوردار است و به سرعت ظرفیتش پر می شود.

ما در این برنامه ها تلاش کردیم تا همه شما را به تورهای تهران گردی نوروز دعوت کنیم. پس همین حالا برای روزهای آینده به ما اطلاع دهید و با تهران گردی های جذاب همراهمان شوید.

 

+ نوشته شده توسط Toutirangardii در ، بدون بازدید

آشنایی با تنگه واشی تهران

۰
 میلی تور تنگه واشی چکیده: میلی تور تنگه واشی، توری هیجان انگیز برای سپری کردن تعطیلات خود در کنار خانواده و دوستان است. قیمت میلی تور تنگه واشی به عوامل زیادی بستگی دارد. عنوان: آشنایی با جاذبه های میلی تور تنگه واشی متن:

میلی تور تنگه واشی از جمله تورهای پرمتقاضی داخلی ایران محسوب شده و هر ساله افراد بسیاری به قصد تماشای بخشی از جاذبه های دیدنی این تنگه زیبا برای ثبت نام و خرید تور تنگه واشی تهران اقدام می کنند. تور برای تنگه واشی یک اقدام بینظیر توسط آژانس های گردشگری داخلی بوده تا افراد بتوانند ایام تعطیلی و فراغت خود را به گونه ای زیبا و خاطره انگیز به اتمام برسانند. ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را به صورت مختصر در خصوص تور گردشگری به تنگه واشی در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار دهیم.


آشنایی با تنگه واشی تهران

تنگه واشی یکی از 10 مکان گردشگری معروف و دیدنی اطراف تهران است. در روزهای سال مخصوصا فصول گرم، این مکان زیبا از شلوغ ترین جاذبه های تهران به شمار می آید. در واقع تنگه واشی با جاذبه های طبیعی و تاریخی خود همواره به عنوان یکی از مقاصد گردشگری شناخته شده و افراد در ایام تعطیلی خود به همراه خانواده یا دوستان سری به این تنگه خواهند زد. تنگه واشی در فاصله 17 کیلومتری تهران واقع شده و می توان از طریق جاده فیروز کوه که به روستای جلیزجند ختم می شود به آن رسید. این تنگه به زبان گلیکی زبان ها به نام چمن شناخته شده که علت را می توان به سبب سرسبزی آن جست.
+ نوشته شده توسط Toutirangardii در ، بدون بازدید

تور بانه میلی تور یکی از سفرهای تیم ما به استان زیبای کردستان است

۰
 تور بانه میلی تور یکی از سفرهای تیم ما به استان زیبای کردستان است. برای تجربه های جدید و طبیعت گردی در اورامانات با تور بانه میلی تور همراه شوید عنوان: سفر به کردستان زیبا با تور بانه میلی تور متن:

تور بانه میلی تور یکی از برنامه های تیم ما است که به مقصد شهر زیبای بانه در استان کردستان برگزار می شود. اگر تا به حال به این فکر نکرده اید که به کردستان سفر کنید، تور گردشگری بانه بهترین فرصت است تا با ما همراه شده و سفری خاص را تجربه کنید.

بانه شهری با موقعیت جغرافیایی خاص و البته تجاری است که در قسمتی به نام اورامانات واقع شده است. اورامانات از مناطق کوهستانی استان کردستان است و طبیعتی بی نهایت زیبا و شگفت انگیز دارد. بر همین اساس سفر بانه می تواند برای طبیعت گردان هم موقعیتی جالب برای کسب تجربیات جدید باشد.


موقعیت جغرافیایی شهر بانه

اگر می خواهید در تور تهران به بانه با ما همراه شوید، بهتر است ابتدا کمی از این مقصد زیبا بدانیم. شهر مرزی بانه، یکی از شهرهای استان کردستان است که با کشور عراق هم مرز است. همین هم مرز بودن موجب گسترش موقعیت خاص تجاری در بانه شده و بیشتر مردم نیز این شهر را با همین کاربری می شناسند. ولی این تنها حسن این شهر زیبا نیست، خوب است بدانید که بانه و البته بیشتر شهرهای استان کردستان و منطقه اورامانات از طبیعت بسیار زیبا و کوهستانی برخوردارند که موجب چشم اندازهای طبیعی بی نهایت سرسبز و زیبا شده است. بر همین اساس ما می خواهیم در تور سفر به بانه علاوه بر شهر، از طبیعت زیبا هم استفاده کرده و برنامه ای متفاوت تر از همیشه را تجربه کنیم.
+ نوشته شده توسط Toutirangardii در ، بدون بازدید
نوشته‌های اخیر